Smrek Ślemień 3:0 Jezioro Żywieckie Zarzecze
Błękitni Żywiec 1:4 GKS II Radziechowy - Wieprz

Aktualności

Porażka z Słotwiną.

• autor: lksblekitnizywiec, 2014-05-12 12:11

Niedzielne spotkanie 16 kolejki zakończyło się czwartą porażką drużyny Błękitnych Żywiec. Tym razem lepsi okazali się gracze z Słotwiny.

W tym meczu trener nie mógł skorzystać z podstawowego środkowego obrońcy - Sylwester Nowak, co spowodowało że trzeba było pomyśleć nad ustawieniem środka obrony.

Spotkanie w pierwszej połowie było wyrównane, walka rozgrywała się w większości w środku boiska. Obie drużyny miały swoje okazje pod bramkami lecz to Słotwina zdobyła jedną bramkę w pierwszej połowie po stracie piłki poszedł kontratak i w pojedynku sam na sam Wojciech Haczek nie zdołał wygrać tego pojedynku z graczem Sokoła. Do przerwy przez jeden błąd tracimy bramkę i przegrywamy 1:0.

Druga odsłona meczu miała podobny przebieg do pierwszej. Błękitni dążyli do wyrównania ale znów nadziali się na kontratak który skończył się drugą bramką dla Słotwiny. Błękitni mogli bardzo szybko zdobyć kontaktową bramkę lecz strzał Kamila Hulbója został zablokowany a piękne uderzenie Krystiana Maziaka obronił bramkarz. Gospodarze jednak po trafieniu Kamila Hulbója mają jeszcze nadzieje na remis lecz do końca wynik się już nie zmienił i Błękitni doznali czwartej porażki w tej rundzie.

Błękitni Żywiec 1:2 (0:1) Sokół Słotwina

Bramki: 76' Hulbój Kamil

Skład Błękitnych: Haczek Wojciech - Hulbój Kamil, Kąkol Krzysztof, Gęga Kamil (68' Majnusz Emil), Porębski Patryk - Szemiczek Wojciech, Chałupnik Rafał, Orłowski Paweł, Stasica Mateusz - Gołuch Paweł (52' Maziak Krystian), Lach Dominik