login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS Błękitni Żywiec - strona nieoficjalna
Aktualności:
2014-10-29
Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!
2014-07-13
Pierwszy trening!
2014-06-25
Walne zebranie!
Wyniki ostatniej kolejki:
Sokół Słotwina - Magura Bystra
3:4
Smrek Ślemień - Jezioro Żywieckie Zarzecze
3:0
LKS Sopotnia - Grapa Trzebinia
4:4
Jeleśnianka Jeleśnia - LKS Korbielów
1:2
Halny Przyborów - Beskid Kocierz
3:9
Błękitni Żywiec - GKS II Radziechowy - Wieprz
1:4
Zegar
Menu główne
Strona główna
O klubie
Historia
Boisko sportowe
Kontakt
Zarząd
B-Klasa 2013/2014
Kadra
Terminarz
Galeria
Logowanie
Zarejestruj się
Wyniki
Ostatnia kolejka 22
Sokół Słotwina
3:4
Magura Bystra
Smrek Ślemień
3:0
Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Sopotnia
4:4
Grapa Trzebinia
Jeleśnianka Jeleśnia
1:2
LKS Korbielów
Halny Przyborów
3:9
Beskid Kocierz
Błękitni Żywiec
1:4
GKS II Radziechowy - Wieprz
Terminarz
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
2013-08-15
LKS Korbielów
2:3
Magura Bystra
zobacz ›
1
2013-08-15
Smrek Ślemień
4:3
Grapa Trzebinia
zobacz ›
1
2013-08-15
LKS Sopotnia
2:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
zobacz ›
1
2013-08-15
Błękitni Żywiec
3:0
Jeleśnianka Jeleśnia
zobacz ›
1
2013-08-15
Halny Przyborów
0:8
Jezioro Żywieckie Zarzecze
zobacz ›
1
2013-08-15
Sokół Słotwina
3:2
Beskid Kocierz
zobacz ›
2
2013-08-17
Jezioro Żywieckie Zarzecze
0:1
Sokół Słotwina
zobacz ›
2
2013-08-18
Beskid Kocierz
7:4
LKS Korbielów
zobacz ›
2
2013-08-18
Grapa Trzebinia
2:1
Halny Przyborów
zobacz ›
2
2013-08-18
GKS II Radziechowy-Wieprz
9:2
Smrek Ślemień
zobacz ›
2
2013-08-18
Jeleśnianka Jeleśnia
2:2
Magura Bystra
zobacz ›
2
2013-08-18
Błękitni Żywiec
1:3
LKS Sopotnia
zobacz ›
3
2013-08-24
Magura Bystra
3:3
Beskid Kocierz
zobacz ›
3
2013-08-25
LKS Korbielów
0:9
Jezioro Żywieckie Zarzecze
zobacz ›
3
2013-08-25
Smrek Ślemień
6:1
Błękitni Żywiec
zobacz ›
3
2013-08-25
LKS Sopotnia
2:3
Jeleśnianka Jeleśnia
zobacz ›
3
2013-08-25
Sokół Słotwina
6:5
Grapa Trzebinia
zobacz ›
3
2013-08-25
Halny Przyborów
0:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
zobacz ›
4
2013-08-31
Jezioro Żywieckie Zarzecze
3:1
Magura Bystra
zobacz ›
4
2013-09-01
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:0
Sokół Słotwina
zobacz ›
4
2013-09-01
Jeleśnianka Jeleśnia
1:2
Beskid Kocierz
zobacz ›
4
2013-09-01
Grapa Trzebinia
1:3
LKS Korbielów
zobacz ›
4
2013-09-01
LKS Sopotnia
3:2
Smrek Ślemień
zobacz ›
4
2013-09-01
Błękitni Żywiec
4:0
Halny Przyborów
zobacz ›
5
2013-09-07
Magura Bystra
3:3
Grapa Trzebinia
zobacz ›
5
2013-09-08
Beskid Kocierz
1:2
Jezioro Żywieckie Zarzecze
zobacz ›
5
2013-09-08
LKS Korbielów
0:5
GKS II Radziechowy-Wieprz
zobacz ›
5
2013-09-08
Jeleśnianka Jeleśnia
3:1
Smrek Ślemień
zobacz ›
5
2013-09-08
Halny Przyborów
0:4
LKS Sopotnia
zobacz ›
5
2013-09-08
Sokół Słotwina
6:2
Błękitni Żywiec
zobacz ›
6
2013-09-15
GKS II Radziechowy-Wieprz
5:0
Magura Bystra
zobacz ›
6
2013-09-15
Grapa Trzebinia
6:6
Beskid Kocierz
zobacz ›
6
2013-09-15
Jeleśnianka Jeleśnia
2:0
Jezioro Żywieckie Zarzecze
zobacz ›
6
2013-09-15
Smrek Ślemień
4:1
Halny Przyborów
zobacz ›
6
2013-09-15
LKS Sopotnia
4:1
Sokół Słotwina
zobacz ›
6
2013-09-15
Błękitni Żywiec
6:3
LKS Korbielów
zobacz ›
7
2013-09-21
Magura Bystra
1:1
Błękitni Żywiec
zobacz ›
7
2013-09-21
Jezioro Żywieckie Zarzecze
2:2
Grapa Trzebinia
zobacz ›
7
2013-09-22
LKS Korbielów
3:2
LKS Sopotnia
zobacz ›
7
2013-09-22
Beskid Kocierz
3:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
zobacz ›
7
2013-09-22
Sokół Słotwina
4:4
Smrek Ślemień
zobacz ›
7
2013-09-22
Halny Przyborów
0:1
Jeleśnianka Jeleśnia
zobacz ›
8
2013-09-29
Jeleśnianka Jeleśnia
4:0
Grapa Trzebinia
zobacz ›
8
2013-09-29
GKS II Radziechowy-Wieprz
4:0
Jezioro Żywieckie Zarzecze
zobacz ›
8
2013-09-29
LKS Sopotnia
4:5
Magura Bystra
zobacz ›
8
2013-09-29
Smrek Ślemień
5:1
LKS Korbielów
zobacz ›
8
2013-09-29
Halny Przyborów
0:9
Sokół Słotwina
zobacz ›
8
2013-09-29
Błękitni Żywiec
2:3
Beskid Kocierz
zobacz ›
9
2013-10-05
Magura Bystra
3:9
Smrek Ślemień
zobacz ›
9
2013-10-05
Jezioro Żywieckie Zarzecze
5:1
Błękitni Żywiec
zobacz ›
9
2013-10-06
LKS Korbielów
1:3
Halny Przyborów
zobacz ›
9
2013-10-06
Beskid Kocierz
0:5
LKS Sopotnia
zobacz ›
9
2013-10-06
Grapa Trzebinia
4:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
zobacz ›
9
2013-10-06
Sokół Słotwina
2:1
Jeleśnianka Jeleśnia
zobacz ›
10
2013-10-13
Jeleśnianka Jeleśnia
2:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
zobacz ›
10
2013-10-13
LKS Sopotnia
1:0
Jezioro Żywieckie Zarzecze
zobacz ›
10
2013-10-13
Smrek Ślemień
1:4
Beskid Kocierz
zobacz ›
10
2013-10-13
Sokół Słotwina
5:0
LKS Korbielów
zobacz ›
10
2013-10-13
Halny Przyborów
1:7
Magura Bystra
zobacz ›
10
2013-10-13
Błękitni Żywiec
2:3
Grapa Trzebinia
zobacz ›
11
2013-10-19
Magura Bystra
1:1
Sokół Słotwina
zobacz ›
11
2013-10-19
Jezioro Żywieckie Zarzecze
1:2
Smrek Ślemień
zobacz ›
11
2013-10-20
Grapa Trzebinia
0:3
LKS Sopotnia
zobacz ›
11
2013-10-20
LKS Korbielów
2:4
Jeleśnianka Jeleśnia
zobacz ›
11
2013-10-20
Beskid Kocierz
10:0
Halny Przyborów
zobacz ›
11
2013-10-20
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:1
Błękitni Żywiec
zobacz ›
12
2014-04-12
Magura Bystra
4:3
LKS Korbielów
zobacz ›
12
2014-04-12
Jezioro Żywieckie Zarzecze
8:1
Halny Przyborów
zobacz ›
12
2014-04-13
Grapa Trzebinia
5:4
Smrek Ślemień
zobacz ›
12
2014-04-13
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:2
LKS Sopotnia
zobacz ›
12
2014-04-13
Jeleśnianka Jeleśnia
3:4
Błękitni Żywiec
zobacz ›
12
2014-04-13
Beskid Kocierz
2:2
Sokół Słotwina
zobacz ›
13
2014-04-19
Magura Bystra
0:1
Jeleśnianka Jeleśnia
zobacz ›
13
2014-04-21
Sokół Słotwina
2:1
Jezioro Żywieckie Zarzecze
zobacz ›
13
2014-04-21
LKS Korbielów
1:4
Beskid Kocierz
zobacz ›
13
2014-04-21
Halny Przyborów
3:2
Grapa Trzebinia
zobacz ›
13
2014-04-21
Smrek Ślemień
2:3
GKS II Radziechowy-Wieprz
zobacz ›
13
2014-04-21
LKS Sopotnia
4:2
Błękitni Żywiec
zobacz ›
14
2014-04-26
Jezioro Żywieckie Zarzecze
1:2
LKS Korbielów
zobacz ›
14
2014-04-27
Beskid Kocierz
4:3
Magura Bystra
zobacz ›
14
2014-04-27
Błękitni Żywiec
3:5
Smrek Ślemień
zobacz ›
14
2014-04-27
Jeleśnianka Jeleśnia
2:2
LKS Sopotnia
zobacz ›
14
2014-04-27
Grapa Trzebinia
3:8
Sokół Słotwina
zobacz ›
14
2014-04-27
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:2
Halny Przyborów
zobacz ›
15
2014-05-03
Magura Bystra
3:2
Jezioro Żywieckie Zarzecze
zobacz ›
15
2014-05-04
Sokół Słotwina
2:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
zobacz ›
15
2014-05-04
Beskid Kocierz
5:2
Jeleśnianka Jeleśnia
zobacz ›
15
2014-05-04
LKS Korbielów
2:3
Grapa Trzebinia
zobacz ›
15
2014-05-04
Smrek Ślemień
1:2
LKS Sopotnia
zobacz ›
15
2014-05-04
Halny Przyborów
2:1
Błękitni Żywiec
zobacz ›
16
2014-05-10
Jezioro Żywieckie Zarzecze
3:1
Beskid Kocierz
zobacz ›
16
2014-05-11
Grapa Trzebinia
9:0
Magura Bystra
zobacz ›
16
2014-05-11
GKS II Radziechowy-Wieprz
4:1
LKS Korbielów
zobacz ›
16
2014-05-11
Smrek Ślemień
1:2
Jeleśnianka Jeleśnia
zobacz ›
16
2014-05-11
LKS Sopotnia
1:0
Halny Przyborów
zobacz ›
16
2014-05-11
Błękitni Żywiec
1:2
Sokół Słotwina
zobacz ›
17
2014-06-19
Jezioro Żywieckie Zarzecze
2:4
Jeleśnianka Jeleśnia
zobacz ›
17
2014-06-19
Magura Bystra
2:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
zobacz ›
17
2014-06-19
Beskid Kocierz
6:1
Grapa Trzebinia
zobacz ›
17
2014-06-19
LKS Korbielów
1:1
Błękitni Żywiec
zobacz ›
17
2014-06-19
Sokół Słotwina
3:9
LKS Sopotnia
zobacz ›
17
2014-06-19
Halny Przyborów
2:5
Smrek Ślemień
zobacz ›
18
2014-05-25
Błękitni Żywiec
2:0
Magura Bystra
zobacz ›
18
2014-05-25
Grapa Trzebinia
5:2
Jezioro Żywieckie Zarzecze
zobacz ›
18
2014-05-25
LKS Sopotnia
2:2
LKS Korbielów
zobacz ›
18
2014-05-25
GKS II Radziechowy-Wieprz
2:2
Beskid Kocierz
zobacz ›
18
2014-05-25
Smrek Ślemień
1:2
Sokół Słotwina
zobacz ›
18
2014-05-25
Jeleśnianka Jeleśnia
4:1
Halny Przyborów
zobacz ›
19
2014-05-31
Jezioro Żywieckie Zarzecze
6:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
zobacz ›
19
2014-05-31
Magura Bystra
0:2
LKS Sopotnia
zobacz ›
19
2014-06-01
Grapa Trzebinia
1:6
Jeleśnianka Jeleśnia
zobacz ›
19
2014-06-01
LKS Korbielów
3:1
Smrek Ślemień
zobacz ›
19
2014-06-01
Sokół Słotwina
3:0
Halny Przyborów
zobacz ›
19
2014-06-01
Beskid Kocierz
5:1
Błękitni Żywiec
zobacz ›
20
2014-06-08
Smrek Ślemień
7:1
Magura Bystra
zobacz ›
20
2014-06-08
Błękitni Żywiec
0:3
Jezioro Żywieckie Zarzecze
zobacz ›
20
2014-06-08
Halny Przyborów
2:1
LKS Korbielów
zobacz ›
20
2014-06-08
LKS Sopotnia
2:0
Beskid Kocierz
zobacz ›
20
2014-06-08
GKS II Radziechowy-Wieprz
6:2
Grapa Trzebinia
zobacz ›
20
2014-06-08
Jeleśnianka Jeleśnia
1:4
Sokół Słotwina
zobacz ›
21
2014-06-15
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:4
Jeleśnianka Jeleśnia
zobacz ›
21
2014-06-15
Jezioro Żywieckie Zarzecze
2:3
LKS Sopotnia
zobacz ›
21
2014-06-15
Beskid Kocierz
1:8
Smrek Ślemień
zobacz ›
21
2014-06-15
LKS Korbielów
2:3
Sokół Słotwina
zobacz ›
21
2014-06-15
Magura Bystra
3:4
Halny Przyborów
zobacz ›
21
2014-06-15
Grapa Trzebinia
3:5
Błękitni Żywiec
zobacz ›
22
2014-06-22
Sokół Słotwina
3:4
Magura Bystra
zobacz ›
22
2014-06-22
Smrek Ślemień
3:0
Jezioro Żywieckie Zarzecze
zobacz ›
22
2014-06-22
LKS Sopotnia
4:4
Grapa Trzebinia
zobacz ›
22
2014-06-22
Jeleśnianka Jeleśnia
1:2
LKS Korbielów
zobacz ›
22
2014-06-22
Halny Przyborów
3:9
Beskid Kocierz
zobacz ›
22
2014-06-22
Błękitni Żywiec
1:4
GKS II Radziechowy-Wieprz
zobacz ›
Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
2013-07-28
Błękitni Żywiec
6:2
Beskid Kocierz
zobacz ›
2013-08-04
Błękitni Żywiec
1:3
Pewel Ślemieńska
zobacz ›
2014-03-23
Magórka Czernichów
5:1
Błękitni Żywiec
zobacz ›
2014-03-30
Błękitni Żywiec
4:5
Grapa Trzebinia
zobacz ›
2014-04-06
Błękitni Żywiec
1:2
Pewel Ślemieńska
zobacz ›
Ostatnie spotkanie
Błękitni Żywiec
1:4
GKS II Radziechowy-Wieprz
2014-06-22, 15:00:00
Boisko sportowe w Moszczanicy
oceny zawodników »
Reklama
Buttony
Losowa galeria
Więcej fotek z meczu z Leśną
Ładowanie...
Tabela ligowa
B-klasa » Żywiec
1.
LKS Sopotnia
51
2.
Sokół Słotwina
46
3.
Jeleśnianka Jeleśnia
41
4.
Beskid Kocierz
40
5.
GKS II Radziechowy-Wieprz
36
6.
Smrek Ślemień
34
7.
Jezioro Żywieckie Zarzecze
28
8.
Grapa Trzebinia
25
9.
Magura Bystra
24
10.
Błękitni Żywiec
20
11.
Halny Przyborów
18
12.
LKS Korbielów
17